Superblaise løser kommunikasjonsutfordringer og arbeider strategisk innen virksomhetsområdene innovasjon, reklame og forretningsutvikling. Som dedikerte fagpersoner er vi lidenskapelig opptatt av nye ideer og unge talenter når vi bygger produkter, tjenester eller merkevarer.

Vi er engasjerte, driftige og innsiktsfulle. Vi har en sterk internkultur, dyrker faget vårt og jobber tett med kundene våre over tid. Vi forstår vår digitale hverdag og er overbeviste om at verden trenger nye talenter for å levere nye ideer. Superblaise er et byrå der unge mennesker møter erfarne folk med ulik kompetanse og bakgrunn for å fortelle andre typer historier, skape nytt innhold og økt verdi for sine kunder.

 

Vi har lang erfaring og anerkjenner samtidig at vi ikke kan alt – hele tiden. Vi tror på samarbeid, og derfor jobber vi med spisskompetente partnere når det kreves. Kontorene våre er en del av coworkingspacet 657Oslo, Norges største kreative miljø. Sammen er vi 200 engasjerte mennesker representert gjennom 90 bedrifter. Både Superblaise og UT Studentbyrå holder til på 657 Oslo i Fredensborgveien 24 D.

Vår unge spydspiss UT: studentbyrå er drevet av, for og med sisteårsstudenter fra forskjellige høyskoler. Med sitt enorme studentnettverk og egenutviklede metodikk, tilbyr byrået en uredd og disruptiv tilnærming til det å finne verdifull innsikt om en kompleks målgruppe og utvikling av kreative kommunikasjonskonsepter. Se UT studentbyrå for mer informasjon.

Joachim Levin
Daglig leder/kreativ leder
mobil: (+47) 900 79 748
e-post: joachim@superblaise.no

 

Preben Sander
Rådgiver/forretningsutvikler
mobil: (+47) 980 62 227
e-post: preben@superblaise.no

 

Anniken Fjelberg
Strategisk leder
mobil: (+47) 906 36 906
e-post: anniken@superblaise.no

 

Victoria Salbu
Kundeansvarlig/prosjektleder
mobil: (+47) 911 85 957
e-post: victoria@superblaise.no

 

Henriette Wulff
Prosjektleder
mobil: (+47) 473 74 374
e-post: henriette@superblaise.no

 

Celine Ugland Brudeseth
Prosjektleder
mobil: (+47) 911 39 333
e-post: celine@superblaise.no

 

Ole Fredrik Ekern
Designer
mobil: (+47) 917 05 411
e-post: ole@superblaise.no

 

Kristofer Haugvik
Designer
mobil: (+47) 975 37 584
e-post: kristofer@superblaise.no

Michelle Wilson
Designer
mobil: (+47) 920 18 172
e-post: michelle@superblaise.no

 

Svennik Jr. Pettersson
Designer
mobil: (+47) 901 94 000
e-post: svennik@superblaise.no

 

Fredrik Staurland
Designer
mobil: (+47) 988 89 346
e-post: fredrik@superblaise.no

 

Simon Ström
Tekstforfatter/kreatør
mobil: (+47) 404 98 924
e-post: simon@superblaise.no

 

Eirik Mossefinn
Tekstforfatter/kreatør
mobil: (+47) 980 74 735
e-post: eirik@superblaise.no

 

Christian Søgaard Moen
Kreatør
mobil: (+47) 938 13 450
e-post: christian@superblaise.no

 

Dag von Krogh Bunkholt
Kreativ utvikler
mobil: (+47) 932 02 707
e-post: dag@superblaise.no

 

Anine Willums Karp
Prosjektleder UT: Studentbyrå
mobil: (+47) 916 62 465
e-post: anine@utstudentbyra.no

Superblaise solves communication challenges and works strategically with innovation, advertising, content and business development. As we build brands, products and services, we are dedicated to the development of new ideas, stories and talent. We are brave, young professionals.

We are engaged, driven and insightful. Our in-house ethos is strong. We pride ourselves on building long-term relationships with our clients. We are convinced that the world needs new talent to produce fresh ideas. Superblaise is an agency where young people meet experienced communicators to create new stories for our clients.

 

Through our many years of experience, we have learned that we don’t know everything all of the time. We believe in collaboration! That’s why we draw on external expertise in our broad network when needs arise. Our offices are part of 657 Oslo, Norway’s largest coworking space for creative businesses. Together we are 200 highly engaged people, running a total of 90 businesses. Both Superblaise and UT student agency, are situated at 657 Oslo, Fredensborgveien 24 D.

With this in mind, our student agency UT is run by and with senior students from creative schools in Norway. With their expansive network and unique methodology, UT offers an unafraid and disruptive approach to communicating with complex target groups and developing innovative communication strategies. For more about UT, please visit the agency’s web page.

 

If you would like to discuss agency services or have other questions, please contact managing director Joachim Levin.

Besøk oss

Fredensborgveien 24D
N-0177 Oslo