Vi identifiserer nye muligheter og mer lønnsomme forretningsmodeller i et marked preget av stor endring. Alt for å gi ditt selskap eller din merkevare retning og fart.

I en tid hvor alt som står stille blir borte, hvor industrielle revolusjoner avløser hverandre, verden blir mindre og klimautfordringene større, må vi tørre å tenke annerledes og møte fremtiden med åpne sinn. I Superblaise forstår vi vår nye teknologiske hverdag og mulighetene det gir oss. Vi vet at godt innhold, rett innsikt og dialog med målgruppen er nøkkelen til troverdig kommunikasjon og posisjonering. Som forbrukere er vi i økende grad illojale, og høy relasjonell tillit er avgjørende for hvordan vi tar valg. Vi vet at de yngre generasjonene krever mer av tjenestene og produktene de bruker, og at de aller helst vil være med å bygge dem selv.

 

Men vår kanskje aller viktigste innsikt, er at vi ikke vet stort mer enn det. Vi tror vår vilje og evne til å gå inn i hvert oppdrag med kreativitet og nysgjerrighet, er hovedgrunnen til at kundene våre kommer tilbake til oss gang på gang. Alt for mange organisasjoner stiller de samme spørsmålene år etter år og forventer å få nye svar tilbake. Som byrå og rådgivere må vi tenke nytt for å skape verdi for våre kunder i fremtiden.

 

Noen av våre kunder er Brightstar, Handelshøyskolen BI, No Isolation, Unacast, Virke, Asplan Viak, Digital Norway, Retail24, Tine, DNV GL, Telia, Frend, Sony, Ambera, SKNOW, Norway Health Tech, Jøtul, Betr.io, Christian Radich, Schibsted, BankAxept, Sprint Consulting, Telenor, Boneprox, Orkla, Santander, Bright Products, Jotun, OBOS, Olivia, Deloitte Digital, Findus, Nets, Reitangruppen, David Andersen, Sector Alarm, Avarn Security, Rema 1000, Dæhlie, 7-Eleven, Flokk+HÅG og Comedy Central. For å nevne noen. Vi har AA kreditt-rating.

 

Vi holder til i coworkingspacet 657 Oslo i Fredensborgveien 24 A (3. og 4. etasje), 0177 Oslo.

 

Facebook + InstagramBehance

Joachim Levin
Daglig leder/Rådgiver
mobil: (+47) 900 79 748
e-post: joachim@superblaise.no

 

Preben Sander
Rådgiver
mobil: (+47) 980 62 227
e-post: preben@superblaise.no

 

Camilla Watz-Johannessen
Rådgiver
mobil: (+47) 938 71 471
e-post: camilla@superblaise.no

 

Anniken Fjelberg
Strategisk leder
mobil: (+47) 906 36 906
e-post: anniken@superblaise.no

 

Victoria Salbu
Kundeansvarlig/prosjektleder
mobil: (+47) 911 85 957
e-post: victoria@superblaise.no

 

Celine Ugland Brudeseth
Senior prosjektleder og kundeansvarlig
mobil: (+47) 911 39 333
e-post: celine@superblaise.no

Kristofer Haugvik
Designer
mobil: (+47) 975 37 584
e-post: kristofer@superblaise.no

 

Sara Pallesen
Kreatør
mobil: (+47) 453 94 621
e-post: sara@superblaise.no

 

Lovise Rem Follesø
Kreatør
mobil: (+47) 416 92 753
e-post: lovise@superblaise.no

 

Fredrik Staurland
Designer
mobil: (+47) 988 89 346
e-post: fredrik@superblaise.no

 

Michelle Wilson
Designer
mobil: (+47) 920 18 172
e-post: michelle@superblaise.no

Superblaise solves communication challenges and works strategically with innovation, advertising, design, content and business development.

 

We are engaged and insight driven. Our in-house ethos is strong. We build long-term relationships with our clients and develop new ways of thinking to stay relevant and create value for our customers.

 

Some of our clients: Brightstar, Handelshøyskolen BI, No Isolation, Unacast, Virke, Asplan Viak, Digital Norway, Retail24, Tine, DNV GL, Telia, Frend, Sony, Ambera, SKNOW, Norway Health Tech, Jøtul, Betr.io, Christian Radich, Schibsted, BankAxept, Sprint Consulting, Telenor, Boneprox, Orkla, Santander, Bright Products, Jotun, OBOS, Olivia, Deloitte Digital, Findus, Nets, Reitangruppen, David Andersen, Sector Alarm, Avarn Security, Rema 1000, Dæhlie, 7-Eleven, Flokk+HÅG and Comedy Central.